O MNIE

Witam Cię na moim blogu – cieszę się, że tu jesteś :)

Pozwól zatem, że się przedstawię. Na imię mam Monika. Od paru lat żyję blisko natury – na wsi, tuż pod lasem, nieopodal wysokich tatrzańskich szczytów. Przyroda jest dla mnie źródłem wewnętrznego spokoju, choć czas uwielbiam spędzać aktywnie... w lesie, w górach, na polnych ścieżkach.

Po pojawieniu się na świecie najmłodszego członka rodziny, musiałam ograniczyć moją pracę, która polega na opowiadaniu ciekawych historii, pokazywaniu pięknych miejsc i promowaniu zdrowego stylu życia. Chciałam spędzać z Maluchem jak najwięcej czasu.

W pierwszych miesiącach macierzyństwa nie myślałam w jakim wymiarze wrócę do życia zawodowego. Jak pewnie wiesz, życie czasem stawia przed nami ciekawe możliwości w najmniej oczekiwanym momencie. W każdym razie tak było w moim przypadku - moją nowa pracę mogę pogodzić z innymi zajęciami. Mam czas dla rodziny, stale poszerzam swoja wiedzę i cieszę się, że mogę pomagać innym.

Na blogu postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami z kobietami, które są mamami albo planują nimi zostać w przyszłości. Oprócz tematu pracy, przewija się tu sporo wątków dotyczących zdrowego odżywiania, życia blisko natury czy rodzicielstwa – czyli piszę o tym, co jest mi szczególnie bliskie.

Nie wiem czy jesteś Matką, czy chcesz wybrać tę życiową drogę, nie wiem nawet czy jesteś Kobietą ;) ale skoro drogi Gościu tu dotarłeś, jest mi z tego powodu bardzo miło i mam nadzieję, że zostaniesz a dłużej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz